Nebankovní půjčky ihned na účet se hodí na koupi nového telefonu

Bez telefonu si už ani nedokážete představit život. Používáte ho každý den, abyste byli ve spojení s rodinou i s kolegy v práci. Dělá vám společnost ve chvílích relaxace, používáte ho třeba i jako navigaci na cestách. Prostě je to váš kamarád, rádce i společník pro chvíle nudy. Jenže se stalo to, čeho jste se obávali. Ráno nezazvonil budík, displej je černý a telefon nejde zapnout. Oprava by byla drahá, takže vás čeká nákup nového modelu. Chcete výkon a řadu funkcí, takže musíte investovat několik tisíc korun. Pokud je nemáte k dispozici, můžete si je snadno půjčit skrze nebankovní půjčku. Jak to udělat a proč je to výhodnější?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou kamarádské

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vstřícnější než půjčky v bance. Je to hlavně proto, že nemají přísné podmínky. Když jdete do banky, bude si vás prověřovat. Banky půjčí jen těm, kdo mají prokazatelně vysokou bonitu, tedy schopnost splácet. Nebankovní půjčky ihned jsou tu naopak i pro ty, kdo:

  • mají nízký příjem,
  • jsou bez práce,
  • mají jméno zapsáno v registru dlužníků apod.

Pravidla půjčování u nebankovní půjčky ihned na účet

Každý žadatel si sám volí dobu splatnosti a také sumu. Sám si tedy musí dobře zvážit, kolik je pro něj vhodné si půjčit. Je lepší si vždy dát delší dobu splatnosti. Když splatíte předčasně, bude vám původní poplatek poměrně snížen. Je také výhodou, že si každý může dobu splatnosti prodloužit, jde to udělat až o 60 dní.

Kolik nebankovní půjčka nabízí?

Je to částka 500 až 10 000 korun. To jistě na nový telefon bude stačit, že?