Nebankovní půjčky poslouží na nákup matrace

Chcete se každý den cítit v maximální kondici? Už vás trápí bolest kloubů a každý den do sebe ládujete léky na bolest hlavy? Snažíte se tvářit na lidi mile, ale váše nálada je pod psa? I u vás může být příčina všech problémů jediná. S největší pravděpodobností máte problémy se spánkem. Možná i vám bude stačit, když vyměníte starou matraci za novou. Že na novou matraci nemáte dost peněz? Uvědomte si, že si kupujete vlastní spokojenost, takže nákup už není radno odkládat. Pro tyto případy jsou tu nebankovní půjčky.

Jak přesně nebankovní půjčky fungují?

Nebankovní půjčky se svým konceptem zásadně liší od bankovních půjček. Je totiž mnohem snadnější je získat. Jak to uděláte? Stačí postupovat takto:

  1. na webových stránkách nebankovní společnosti si zvolíte sumu a dobu splatnosti,
  2. dále vyplníte krátkou online žádost,
  3. k žádosti nahrajete scan občanského průkazu,
  4. jedním kliknutím žádost odešlete.

Nebankovní společnost má nepřetržitou pracovní dobu, takže se žádostí začne co nejdříve zabývat. Pokud je vše v pořádku žádost vám do několika minut schválí a peníze pošle na účet.

Nebankovní půjčky a konkrétní nabídka

Všem žadatelům nabízí nebankovní půjčka úvěr od 500 do 10 000 korun se splatností na 7 až 45 dní. Kdykoliv během doby splatnosti si také žadatel může splatnost prodloužit. Může to udělat dvakrát za sebou, pokaždé o 7 až 30 dní. Celková splatnost nebankovní půjčky ihned na účet je tedy 105 dní.

A jak si poradit s nákupem matrace?

V obchodě si ji musíte vyzkoušet, protože matrace mají různou tvrdost. Je lepší volit matraci s minimálně 5 zónami, které nabízí komfort pro jednotlivé části těla.