Půjčka na bydlení v bytě může být vaší záchranou, když vás vytopí sousedi

Čekalo na vás po příchodu z práce nemilé překvapení, když jste zpozorovali, že se vaše chodba s koupelnou proměnily v malý bazén? Zděsili jste se při pohledu na zničenou podlahu a promočené stěny? Jsou nyní vaše koberce na vyhození? Nepříjemná nehoda může potkat koholiv a hadice z pračky se může uvolnit každému. Ani to vás však nemusí zbavit vzteku nad pasekou, kterou vám voda nadělala. Nemůžete si teď žádnou rozsáhlou rekonstrukci dovolit a i když vám sousedi přislíbili finanční satisfakci, už teď víte, že ji neuvidíte jen tak brzy? Z hluboka se nadechněte, zapněte počítač a navštivte stránky nebankovní společnosti. Díky tomu zjistíte, že vám půjčka na bydlení v bytě může poskytnout potřebné peníze na novou výmalbu a položení nové podlahy.

Půjčka na bydlení v bytě vám půjčí, o kolik si řeknete

Nebankovní půjčka funguje docela jinak než běžné úvěry. Získáte ji za skvělých podmínek, protože si je sami nastavíte. Také si vyberete, jak vysokou částku budete čerpat a podle toho budou nastavená kritéria pro její získání. Potřebujete jen pár tisíc? V tom případě se nemusíte ani registrovat. Vystačíte si i bez potvrzení o výši příjmu nebo bez výpisu z rejstříku trestů. Bude vás stát rekonstrukce víc? Žádné obavy, půjčka na byt vám poskytne až 600 000 Kč.

Nebankovní půjčky ihned mají tyto výhody

  • jste díky ní zcela nezávislí na bance
  • sami si zvolíte jejich výši, dobu splatnosti i úrokovou sazbu
  • sjednáte je z pohodlí domova
  • vyhnete se skrytým poplatkům

Jak pomoc funguje?

Půjčka na bydlení v bytě funguje na P2P principu. To znamená, že vám peníze neposkytuje přímo společnost. Finance vám zašle veřitel, který se rozhodl své finance zúročit a který reagoval na vaši žádost o poskytnutí půjčky. Tuto žádost podáte prostřednictvím formuláře na stránkách společnosti. Nabídky věřitelů vám pak budou doručeny do Vašeho e-mailu.