Rychle vyměnit rozbité okno vám pomůže nebankovní půjčka

Rozbité okno vždy znamená velký problém pro užívání celé domácnosti. Stal se tento problém právě vám? Zavinili jste rozbití vlastní neopatrností nebo jsou na vině povětrnostní vlivy či dokonce vandalové? S náhradou škody se můžete obrátit na svou pojišťovnu, tedy v případě, že máte okna pojištěná. Pokud okna na domě pojištěná nemáte, musíte se o opravu postarat sami a to co nejdříve. Co ale v případě, že momentálně na opravu nemáte dostatek peněz? Pomocnou ruku vám podá nebankovní půjčka.

Nebankovní půjčka má peníze okamžitě k dispozici

Teploty venku stále klesají a rozbité okno je velký problém. Hrajete o čas. Nikdo nechcete dlouho čekat na realizaci opravy nebo na výměnu. V létě, když je teplé a slunné počasí, byste mohli pár dnů počkat, ale v zimě ne. Naštěstí, když se rozhodnete pro nebankovní půjčku, na nic zbytečně čekat nebudete. Peníze budete mít k dispozici okamžitě po odsouhlasení.

Nebankovní půjčka je určena každému

Při vyřízení nebankovní půjčky ihned poznáte rozdíl. U bankovních společností by vyřízení žádosti trvalo i několik týdnů. Bankovní společnosti mají většinou složité podmínky pro získání půjčky. Mezi nejznámější podmínky patří například tyto.

  • Stabilní zaměstnání
  • Vysoký příjem
  • Bezdlužnost
  • Čistý trestní rejstřík

Nebankovní půjčky tak vysoké nároky na své klienty nekladou. Půjčují peníze široké veřejnosti. Pokud budete půjčku pravidelně a správně splácet, žádné další otázky vám klást nebude.

Půjčka vhodná i pro problémové klienty

Problémový klient – toto označení používají bankovní společnosti pro některé žadatele.  A kteří žadatelé tento status dostávají? Především nezaměstnaní, s nízkým příjmem nebo osoby v registru dlužníků nebo s trestnou minulostí. Nebankovní půjčka pro problémové klienty ale žádné rozdíly mezi žadateli nedělá.