V jakých situacích vás může zachránit rychlá půjčka ihned?

Dostali jste se do finančních potíží a chybí vám peníze na úhradu běžných výdajů? Jsou vaše zásoby potravin na nule a v peněžence už vám zbývají jen poslední drobné? Nebo byste se rádi přidali k přátelům na prodloužený víkend v horách, ale nemáte na krátkou dovolenou našetřeno dost peněz? Potřebujete půjčit na opravu auta, domácího spotřebiče nebo na renovaci koupelny? Vždy, když vám chybí pár tisíc k dobru, můžete se obrátit na nebankovní půjčky ihned. Jejich pomoc je okamžitá a bezpečná a navíc ji sjednáte bez komplikací během pár minut.

Jak rychlá půjčka ihned funguje?

Nebankovní půjčka poskytuje pomoc všem českým občanům ve věku minimálně 21 let, kteří se ocitli v náročné finanční situaci a potřebují rychle zajistit krátkodobou peněžitou pomoc. Můžete ji sjednat na internetu pomocí online formuláře nebo formou speciální sms zprávy. Do žádosti uvedete:

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • místo narození
  • informace o půjčce

Jakmile žádost odešlete, dojde k jejímu zpracování a do pár minut budete informování, zda vám byla pomoc schválena. Pokud ano, peníze obdržíte na účtu ještě ve stejný den.

Komu může rychlá půjčka ihned pomoci?

Vzhledem k tomu, že k žádosti není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu ani výpis z resjtříku trestů, může na peníze dosáhnout skutečně téměř každý. Také není problém, pokud jste vedeni v registru dlužníků. Nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu. Půjčku si tak mohou sjednat i studenti, nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené nebo matky samoživitelky.

Kolik vám rychlá půjčka ihned poskytne?

Standardně můžete požádat až o 10 000 Kč, je však na vašem zvážení, o kolik si řeknete. Pro žadatele, kteří sjednávají pomoc poprvé, je nachystáno až 9 000 Kč na 30 dnů zcela zdarma.